Twój koszyk:

Suma: 0,00 zł

przedmiotów: 0 produktów

Panel Klienta

Nowości
Promocje
Kontakt
Kontakt

Przesyłka towaru

Dostawa

Ramki na zdjęcia

c/prime4/ram/34

Cena: 25,90 zł

c/foto/ramka/1/1

Cena: 41,90 zł

c/foto/ramka/1/3

Cena: 41,90 zł

Każdy z nas chce mieć w domu pamiątki, czy też zdjęcia rodzinne. Nie chcemy ich trzymać w albumach, ale na co dzień móc spojrzeć na swoich bliskich. Ku temu służą właśnie oferowane przez nas doskonałej jakości ramki na zdjęcia. Przypadną one do gustu nawet najbardziej wybrednym osobom. Oferujemy ramki w różnych rozmiarach i kształtach. Są to ramki na pojedyncze zdjęcia oraz na kilka zdjęć, w zależności od ich formatu.

Możecie osobno kupić sobie ramkę na zdjęcie rodzinne, zdjęcie dzieci, czy nowonarodzonego malca. Dodatkowo nasze ramki zaopatrzone są w różne napisy. Wszystkie nasze ramki są powiązane stylistycznie i materiałowo z pozostałymi akcesoriami wyposażenia domu. Chodzi przede wszystkim o lampki, wazony, czy też świeczniki. Można zatem skomponować wyjątkowo dobraną kompozycję. Na komodzie lub półce można postawić koło siebie zdjęcie naszej rodziny, a obok identyczny świecznik lub wazon z kwiatami. Wszystko doskonale do siebie pasuje.

Nasze ramki wykonane są z najlepszych jakościowo materiałów i charakteryzują się starannym wykończeniem. Zadbano w tym względzie o nawet najdrobniejszy szczegół. Dzięki oferowanym przez nas ramkom na zdjęcia, nawet najbardziej zimne, szare i nieprzystępne do tej pory miejsce nabierze wyjątkowego ciepła. Niewiele potrzeba by ożywić smutne wnętrze, ścianę, puste biurko. Nasze ramki na zdjęcia to najlepszy wybór. U nas jakość łączy się z pięknem wykonania i pozwala zachować najpiękniejsze chwile zawsze blisko ciebie. Już dzisiaj zamów u nas doskonałe ramki na zdjęcia.   

Copyright © 2016 Decoking
Prawa autorskie wszystkich zdjęć oraz informacji zawartych w serwisie DecoKing.pl należą do właściciela firmy DecoKing.pl. Kopiowanie i wykorzystywanie ich bez pisemnej zgody właściciela jest zabronione pod groźbą kary finansowej.

web design: corsario